Znajdujesz się w ARCHIWUM strony należącej do Parafii Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Zawadzie.


PAN MÓJ I BÓG MÓJ
23 - 26 marzec 2014

W naszej parafii w tym roku rekolekcje wielkopostne prowadził ksiądz Paweł Kłos z parafii św. Tomasza Apostoła w Osinach koło Kamienicy Polskiej. Były one niezwykłe ze względu na obecność bezcennej relikwii św. Tomasza, która została sprowadzona z Włoch do parafii w Osinach. Jako parafianie przeżyliśmy historyczny moment, ponieważ nasz kościół nie miał okazji gościć tak wyjątkowej relikwii, zawierającej fragment kości pochodzącej z dłoni Apostoła Tomasza, sprzed 2000 lat.

W czasie rekolekcji została poświęcona figurka Matki Bożej Fatimskiej, sprowadzona z Portugalii. W środe o godzinie 17.00 na zakończenie rekolekcji, na mszy świętej, nasz proboszcz ksiądz Szczepan poświęcił nową figurkę maleńkiego Dzięciątka Jezus. Pochodzi ona z Ziemi Świętej Betlejem z Bazyliki Narodzenia Pańskiego.

Te rekolekcje, dzięki naszemu proboszczowi, były wyjątkowe. Przyniosły wiele wrażeń i niezapomnianych chwil. Nauki w ich czasie wygłoszone zostaną w naszych sercach i na pewno przyniosą obfity plon.Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert

Copyright © www.parafiawzawadzie.pl