CHÓREK PARAFIALNY NA WYCIECZCE W PACANOWIE
28 maj 2016

28 maja 2016 roku o godzinie 8:00 nasz chórek wyruszył do Pacanowa w poszukiwaniu koziołka matołka. W zastępstwie księdza proboszcza pojechał z nami ksiądz Jarek. Od samego rana dziewczynkom jak i mamom humory dopisywały. W Pacanowie zwiedzilismy rynek, piękny kościół i oczywiście posmakowaliśmy pysznych lodów. Po godzinie 13 zwiedzaliśmy Bajkowe centrum, gdzie nasze dziewczynki świetnie sie bawiły. Po dobrej zabawie w świecie bajek był gril u sióstr duchaczek i wspólne śpiewy. Do Zawady wrociliśmy po godz. 19. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Szczepanowi za zorganizowanie nam tego wspaniałego wyjazdu, Księdzu Jarkowi za czas nam poświęcony, wspólną modlitwę i śpiewy. Dziękujemy Siostrom Duchaczkom za tak ciepłe przyjęcie nas i za poczęstunek. Dzieciakom którymi opiekują sie siostry, a szczególnie Pawłowi, który tak radośnie śpiewał z naszymi dziewczynkami. Dziekujemy panu kierowcy, który szczęśliwie dowiózł nas do celu i wszystkim którzy przyczynili się do tego wyjazdu. Dziękujemy.

Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa