RADOMSZCZAŃSKA CECYLIADA
19 listopad 2016

19 listopada w Radomsku odbył się III Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej - Radomszczańska Cecyliada 2016. Do konkursu przystąpił nasz parafialny chórek Promyk nadziei, a także solistki: Amelka Grabarczyk i Laura Grabarczyk. Cała trójka zakwalifikowała sie finału. W koncercie finałowym, który odbył się 20 listopada w kościele NMP Królowej Polski w Radomsku wystąpił nasz chórek zdobywając wyróżnienie w kategorii Radomszczańska nuta, a także Amelka zdobywając II miejsce i Laura III w kategorii najlepsza interpretacja pieśni o bożym miłosierdziu. Jak widać był to potrójny sukces naszego chórku Promyka nadziei.

Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa