CHÓREK PARAFIALNY NA PIKNIKU Z CEMEXU
4 czerwiec 2016

4 czerwca 2016 r. nasz parafialny chórek gościł na pikniku rodzinnym w ramach dni BHP "Bezpiecznie i zdrowo z Cemex" w Mstowie. Wyruszyliśmy do Mstowa o godzinie 13:30, trzema samochodami. Około godziny 14:30 imprezę rozpoczął p. Piotr Bąbelewski Dyrektor Cementowni Rudniki-Cemex Polska, witając rodziny pracowników i przybyłych gości. Po powitaniu zaczęły się zabawy dla dzieci, oczywiście nasze dziewczynki wzięły udział w konkursach, zdobywając wiele bardzo fajnych nagród. Dorośli mogli sprawdzić stan swojego zdrowia robiąc sobie badania. Były również zjeżdżalnie i trampolina dla dzieci, a także pokaz udzielania pierwszej pomocy i symulator zderzeń. Mogliśmy wziąć udział w warsztatach i zabawach żywieniowych dla dzieci i dorosłych, które odbywały się na świeżym powietrzu, a trzeba przyznać, że pogoda dopisała. Próbowaliśmy różnych dań z grilla, posmakowaliśmy świeżych truskawek i soków owocowych. Teatr Pinokio przedstawił dla dzieci spektakl o Calineczce. O godzinie 17.00 rozpoczął się koncert Jacka Stachurskiego, super zabawa przy dobrej muzyce. Nasz chórek wystąpił z trzema utworami dedykując je p. P. Bąbelewskiemu i p. J. Nocuniowi. Od 18:30 zabawiał przybyłych gosci DJ/Zespół Black Peeper. Do domu wróciliśmy około godziny 21:00. To był dla nas wspaniały dzień, pełen wrażeń i fajnej zabawy. Dziękuję Księdzu Proboszczowi Szczepanowi, bo to dzięki Niemu mogliśmy gościć na pikniku Cemexu i tak dobrze się bawic. Dziękuję p.Piotrowi Bąbelewskiemu i p. Jerzemu Nocuniowi za zaproszenie nas i okazane serce nie tylko nam, ale całej Parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Zawadzie. Pani Bożenie Cieślik, za wszystkie nagrody na konkursy jakie odbywały się w naszej Parafii.

Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa Fot. Baran Ewa