PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 11 LISTOPADA
13 listopad 2016

13 listopada na porannej mszy świętej obecne były dwa sztandary z Zespołu Szkół w Zawadzie. Powodem ich obecności było przedstawienie artystyczne z okazji rocznicy 11 listopada. Uczniowie Zespołu Szkół pod przewodnictwem pani Marioli Stefaniak, pani Walentyny Wilk, pani Bogusławy Woldan oraz pani Sylwii Baczyńskiej zaprezentowali przedstawienie słowno-muzyczne z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości. Święto to oraz samo przedstawienie upamiętnia wydarzenia z 11 listopada 1918 roku, kiedy Polska odzyskała wolność po 123 latach niewoli.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert