KONKURS PALM WIELKANOCNYCH - II EDYCJA
29 marzec 2015

W Niedzielę Palmową (29.03.2015r.), odbył się II konkurs palm wielkanocnych. Patronat nad tym wydarzeniem objął zastępca wójta Gminy Kłomnice - Pan Adam Śliwakowski. W kategorii najdłuższa palma wygrał bezkonkurencyjnie nasz chórek parafialny pod opieką Pani Ewy Baran. Ich palma wielkanocna mierzyła 5,82 m. W kategorii najładniejsza palma, po burzliwej dyskusji, wygrała Wiktoria Wilk. Nagrodę za najkrótszą palmę otrzymał Mikołaj Wypych. Specjalną nagrodę Księdza Proboszcza otrzymała Daria Skorupa, za piękny kunszt jej dzieła.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert