KONKURS PALM WIELKANOCNYCH - I EDYCJA
13 kwiecień 2014

Niedziela Męki Pańskiej, czyli inaczej Niedziela Palmowa w tym roku w naszej parafii była bardzo wyjątkowa. Dzięki naszemu proboszczowi księdzu Szczepanowi, na placu kościelnym zaroiło się od pięknych, kolorowych i długich palm wielkanocnych. Związane to było z ogłoszonym przez naszego proboszcza konkursem na najdłuższą i najładniejszą palmę. Po wielu przygotowaniach, twórcy swoich dzieł zaprezentowali je mieszkańcom parafii. Konkurs na najdłuższą palmę wygrała nasza parafialna schola dziecięca. Ich dzieło miało 5,90 metra. Daria Skorupa, należąca do scholii parafialnej, wygrała w kategorii najładniejsza palma. Wszystkie pozostałe zostały wyróżnione przez jury. Palmy te będą dekoracją naszego kościoła do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert