ODPUST PARAFIALNY PIOTRA I PAWŁA
29 czerwiec 2017

W czwartkowe popołudnie w naszej Parafii odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji parafialnego odpustu. Przed mszą świętą zgromadzeni wierni odmówili Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Następnie proboszcz parafii wraz z obecnym w tym dniu Arcybiskupem dr. Wacławem Depo Metropolitą Częstochowskim wprowadzili grupę 40 osobowej młodzieży, która tego dnia przyjęła Sakrament Bierzmowania. Młodzież pochodziła z naszej parafii oraz z Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Widzowie. Na rozpoczęcie Mszy Świętej wierni wraz z panem organistą odśpiewali parafialny hymn. Na mszy świętej byli również obecni proboszczowie z sąsiednich parafii oraz zaproszeni przez ks. proboszcza.
Po Mszy Świętej proboszcz parafii poświęcił "kapsułę czasu", która będzie przez 40 lat przechowywać fotografie, zapiski, artykuły i inne informacje na temat parafii i okolicznych wsi. Po 40 latach kapsuła zostanie otworzona...

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert