ODPUST PARAFIALNY - PIOTRA I PAWŁA
29 czerwiec 2014

29 czerwca 2014 nasza Parafia obchodziła święto naszych patronów - Piotra i Pawła. Na uroczystą mszę pod przewodnictwem księdza profesora Jarosława Grabowskiego przybyło dużo wiernych zarówno z naszej parafii jak i goście. Całość dopełniał występ Scholi Cantorum z Częstochowy. Po Mszy Świętej wszyscy zgromadzeni goście uczestniczyli w procesji dookoła naszej świątyni. O godzinie 15:00 odbyła się procesja na mały cmentarzyk gdzie ksiądz Jarosław poświęcił nową tablicę pamiątkową oraz cały cmentarzyk.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert