ODPUST PARAFIALNY - MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ
26 sierpień 2015

W naszej parafii to święto wyjątkowe, gdyż obchodzimy wtedy odpust parafialny. W tym roku mszę świętą odpustową, na zaproszenie naszego obecnego proboszcza księdza Szczepana, celebrował były proboszcz naszej parafii ksiądz Jacek Fuljanty. Mogliśmy razem z nim świętować jego 25 rocznicę święceń kapłańskich.

W czasie mszy, ksiądz Jacek Fulianty wyraził swoją radość, iż razem z nami - swoimi byłymi parafianami, może świętować tak ważne dla niego wydarzenie. Było to dla niego niezwykłe przeżycie, gdyż w Zawadzie spędził 13 lat ,a więc ponad połowę swojej posługi Panu Bogu. Były życzenia od proboszcza Szczepana, a także kwiaty i piosenka dedykowana dla księdza Jacka od naszego parafialnego chórku.

Życzymy księdzu Jackowi błogosławieństwa Bożego na dalszą posługę kapłańską.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert