KONCERT ORKIESTRY DĘTEJ GMINY KŁOMNICE
ORAZ KSIĘDZA BISKUPA ANTONIEGO DŁUGOSZA

18 styczeń 2014

W sobotę 18 stycznia 2014 roku w naszej parafii miały miejsce dwa wyjątkowe wydarzenia. Pierwszym z nich był występ Orkiestry Dętej gminy Kłomnice, która pod przewodnictwem kapelmistrza Krzysztofa Jabłońskiego wykonała wiele znanych utworów o tematyce świątecznej. Nie zabrakło także pięknej melodii Andrea Bocelli'ego - Time to say Goodbye.

Drugim wydarzeniem był koncert księdza biskupa Antoniego Długosza. Najpierw biskup Antonii zaśpiewał wiele swoich piosenek skierowanych do dzieci, a następnie ze swojej nowej płyty. Wiodącym utworem koncertu było Tango San Damiano, które ksiądz biskup zadedykował papieżowi Franciszkowi. Na koncerty przybyło wielu zaproszonych gości, wśród których był między innymi wójt gminy Kłomnice - Adam Zając. W galerii znajdują się zdjęcia z tego wydarzenia.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert