KONCERT TENORA JULIUSZA URSYN-NIEMCEWICZA
26 grudzień 2017

26 grudnia po Mszach Świętych o godzinie 8:30 oraz 11:00 parafia po raz kolejny gościła wyjątkowego gościa - tenora Juliusza Ursyn-Niemcewicza, który jest okrzyknięty Polskim Pavarottim. Śpiewak wykonał wiele znanych z opery utworów, oraz kolęd.
Koncert był w podziękowaniu za wkład całej wspólnoty parafialnej i gości odwiedzających naszą parafię.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert