DZIEŃ MATKI I OJCA
8 lipiec 2017

Wieczorem o godzinie 17.00 w naszym kościele parafialnym miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Z okazji dnia matki i ojca ksiądz proboszcz zaprosił do naszej parafii wyjątkowego gościa - pana Kazimierza Kowalskiego. Wraz z nim przybyli także: pani Ewa Szpakowska, pani Małgorzata Kulińska oraz pan Andrzej Niemierowicz.
Wykonali oni dla nas utwory z repertuaru opery "Straszny Dwór" Stanisława Moniuszki ale i nie tylko. Następnie dwa utwory zaśpiewał dla nas Piotr Woldan. Jednym z tych utworów była piosenka zmarłego pana Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam gdzie byłem". Po występie Piotra na "scenę" przed zgromadzonymi parafianami i gośćmi pojawił się nasz parafialny chórek "Promyk Nadziei". Chórek wykonał dla nas także dwa utwory. Jednym z nich był utwór Sylwii Grzeszczak "Księżniczka". Drugi został zaśpiewany przez Laurę - "Violetta Villas - Do Ciebie mamo".
Po wystąpieniu Promyków Nadziei zespół folklorystyczny Klepisko zaprezentowało cztery utwory poświęcone matkom, a w szczególności naszej Matce Bożej.

W czasie spotkania pani Helena zarecytowała kilka wierszy swojego autorstwa, które również były poświęcone Matce Bożej ale także naszym gościom.
Na zakończenie spotkania wystąpił pan Witold Skawiński wykonując dla nas przepiękną pieśń "Ojcze Nasz, który jesteś na niebie"...

Klikając (TUTAJ) można na stronie Polskiego Radia odsłuchać nocnej audycji "Muzyka nocą", którą prowadził pan Kazimierz Kowalski. Jednym z gości pana Kazimierza był nasz ksiądz proboszcz.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert