CUD ŻYCIA - GLORIA MARIA
16 marzec 2014

Jej życie to prawdziwy cud. Urodziła się w 28 tygodniu ciąży. Nie miała nerek, pęcherza, wykryto też u niej poważną wadę serca. Ale Bóg miał wobec Niej inne plany. Pomógł Jan Paweł II.

Mowa tutaj o ośmioletniej Glorii Marii, która 16 marca wraz z rodzicami i rodzeństwem na Mszach Świętych o godzinie 8:30 i 10:00 dała nam piękne świadectwo na wiele lat. Jej rodzice opowiedzieli obecnym w jaki sposób przebiegał okres gdy Gloria Maria była jeszcze w łonie matki. Mieliśmy okazję ujrzeć na własne oczy, że cuda się naprawdę zdarzają patrząc na radosną i w pełni zdrową dziewczynkę.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert