DZIEŃ PAPIESKI
15 październik 2017

Dziś w naszym parafialnym kościele obchodziliśmy XVII Dzień Papieski pod hasłem - "Idźmy naprzód z nadzieją". Nasz chórek Promyk nadziei zaprezentował krótki montaż słowno - muzyczny o życiu Świętego Jana Pawła II. Również nasza lokalna poetka p. Budziałowska odczytała wiersz na cześć naszego kochanego Papieża. Mam nadzieję, że dzisiejszy występ chórku Promyka nadziei dostarczył parafianom jak i przybyłym gościom odrobiny wzruszeń, bo myślę, że nie trudno o łzy, kiedy wspomina się naszego świętego Jana Pawła II. Niech to dzisiejsze przesłanie będzie nadzieją na lepsze jutro. Korzystając z okaji pragnę podziękować moim dziewczynom z chórku, za ich zaangażowanie, za radość jaka towarzyszy nam na sobotnich spotkaniach. Jak również powitać Kamila Jamrozika, który dołączył do nas akompaniując nam na organach. Moje drogie Promyki jestem z was dumna.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Jamrozik Beata