DZIEŃ PAPIESKI
10 październik 2015

W naszej parafii już drugi raz odbył się Dzień Papieski, który w tym roku obchodziliśmy pod hasłem: "Jan Paweł II - patron rodziny". W sobotę o godz. 17.30 zebraliśmy się w kościele parafialnym na mszy świętej, aby wspominać naszego ukochanego papieża - świętego Jana Pawła II. Po komunii świętej odbyło się przedstawienie przygotowane przez chórek parafialny pod opieką Pani Ewy Baran. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, które chwytały za serce. Po mszy św. zapaliliśmy znicze pod witrażem Jana Pawła II.

W niedziele na mszy świętej o godz.11 chórek powtórzył spektakl słowno-muzyczny o świętym Janie Pawle II. W imieniu Pani Ewy dziękuję dziewczynkom z chórku za ich zaangażowanie, trud i chęć do posługi na rzecz naszej parafii.

Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid