NIECH ŻYJĄ NAM, NIECH ŻYJĄ NAM, NIECH ŻYJĄ DŁUGIE LATA...
8 marzec 2014

"[...] Wtedy to Pan sprawił, że mężczyzna pogrążył się w głębokim śnie i gdy spał, wyjął jedno z jego żeber, a miejsce to zapełnił ciałem. Po czym Pan Bóg z żebra, które wyjął z mężczyzny, zbudował niewiastę. A gdy ją przyprowadził do mężczyzny, mężczyzna powiedział: "Ta dopiero jest kością z moich kości i ciałem z mego ciała! Ta będzie się zwała niewiastą, bo ta z mężczyzny została wzięta.""(Rdz 2, 18-24).

Z okazji dzisiejszego święta przesyłamy naszym wszystkim parafiankom najszczersze życzenia! Wszystkiego co najlepsze w życiu, dużo szczęścia, miłości, uśmiechu, spełnienia marzeń oraz błogosławieństwa Bożego!

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert