DROGA KRZYŻOWA ULICAMI ZAWADY
18 marzec 2016

W piątek 18 marca o godz. 17:30 wyruszyliśmy wraz z ks. Proboszczem na Drogę krzyżową ulicami Zawady. Aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego drodze na Kalwarię. Przybyła Ochotnicza Straż Pożarna, mieszkańcy Zawady, Zberezki i Śliwakowa. Uczestniczył w tym wydarzeniu także nasz parafialny chórek, i bardzo nieliczna grupa dzieci i młodzieży. I tu trzeba zadać pytanie, gdzie w tym czasie była reszta młodzieży i dzieci? Piątek godziny wieczorne, wolne od nauki, a dzieci i młodzieży brak, aby towarzyszyć Panu Jezusowi w Jego drodze. Przykre ale prawdziwe, niestety.

Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid Fot. Baran Dawid