DROGA KRZYŻOWA ULICAMI ZAWADY
11 kwiecień 2014

W piątek 11.04.2014 roku w naszej parafii odbyła się Droga Krzyżowa ulicami Zawady. Mieszkańcy zgromadzili się tłumnie, aby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Krzyż niesiony był między innymi przez młodzież, ministrantów, murarzy, stolarzy czy gości przybyłych do naszej parafi. Droga Krzyżowa przeszła ulicą Sobieskiego, Polną, Ogrodową oraz Częstochowską. Była to pierwsza od wielu lat zorganizowana Droga Krzyżowa poza kościołem parafialnym.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert