Znajdujesz się w ARCHIWUM strony należącej do Parafii Pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Zawadzie.

BOŻE CIAŁO
4 czerwiec 2015

4 czerwca 2015 roku w związku ze świętem Bożego Ciała odbyła się procesja ulicami Zawady. Po raz kolejny pogoda bardzo dopisała. Po uroczystej mszy świętej parafianie wraz ze strażą pożarną - OSP Zawada, żywym różańcem, dziećmi pierwszokomunijnymi oraz rocznicowymi, młodzieżą, ministrantami, a przede wszystkim z Jezusem Chrystysem wyszli na ulice Zawady. Tego roku procesja odbyła się ulicami Kościuszki i Sobieskiego. Piękne ołtarze wykonali w tym roku rodziny: Wtulich, Wolscy, Perlińscy oraz OSP Zawada.

Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w organizacji dzisiejszego święta, a także dla pana Mirosława Mortonia za nagłośnienie w czasie procesji.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert