DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PARAFII
25 styczeń 2015

25 stycznia 2015 roku w naszej Parafii odbyło się spotkanie z okazji dnia babci i dziadka.

Goście wraz z parafianami uczestniczący w tym wydarzeniu mieli okazję posłuchać znanego aktora teatralnego i filmowego - pana Piotra Machalicę, który zaszczycił nas swoją obecnością.

Pan Piotr recytował wiersze ks. Jana Twardowskiego. Mieliśmy również okazję posłuchać Piotra Woldana, który również recytował wiersze, a także występy Justyny Borowik, Magdaleny Krajewskiej oraz naszej parafialnej scholi. Pod koniec spotkania Wójt Gminy Kłomnice - pan Piotr Juszczyk, zastępca wójta - pan Adam Śliwakowski, sołtys - pan Andrzej Wilk oraz dyrektor ZS w Zawadzie - pan Marian Szyszka wręczyli tulipany naszym babciom i dziadkom.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert