BOŻE CIAŁO
31 maja 2018

31 maja 2018 roku w związku ze świętem Bożego Ciała odbyła się procesja ulicami Zawady. Po raz kolejny pogoda bardzo dopisała. Po uroczystej mszy świętej parafianie wraz ze strażą pożarną - OSP Zawada, żywym różańcem, dziećmi pierwszokomunijnymi oraz rocznicowymi, młodzieżą, ministrantami, a przede wszystkim z Jezusem Chrystysem wyszli na ulice Zawady. Tego roku procesja odbyła się ulicą Ogrodową i Strażacką.
Ołtarze wykonali w tym roku rodziny: Perlińscy, Wilk, Biegas oraz OSP Zawada.
Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w organizacji dzisiejszego święta, a także dla pana Mirosława Mortonia za nagłośnienie w czasie procesji.
Hubert Serdelski

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert