DZIEŃ MATKI I OJCA
2 czerwiec 2018

2 czerwca w naszym parafialnym kościele odbył się koncert z okazji Dnia Matki i Ojca. Najważniejszym gościem wieczoru była Pani Lidia Stanisławska, która przybyła do nas wraz z mężem Janem. Artystka wszechstronnie utalentowana, wspaniała piosenkarka, pisarka i felietonistka. Wykonawczyni takich przebojów jak: Gwiazda nad tobą, Gram w kiepskiej sztuce, Z moich przeczuć, Prawie miłość i wielu wielu innych. Bardzo pozytywna postać polskiego show-biznesu. Wydała kilka książek, śpiewała na festiwalach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Zaśpiewała dla nas kilkanaście utworów, a także bawiła anegdotami. Tego wieczoru również miało miejsce przekazanie odznaki Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla pani Teodozji Szumlas byłej parafianki, jako zasłużonej dla Kultury Polskiej. Odznakę wręczyła p. Lidia Burzyńska wraz z p. Janem Miarzyńskim. Wystąpiły również dziewczynki że Szkoły podstawowej z Rzerzęczyc, które zaprezentowały kilka wierszy.
Druga część koncertu miała miejsce w remizie gdzie ponownie wystąpiła p. Lidia Stanisławska, a także Justyna Borowik, Mażoretki, Senioritki, Promyk Nadziei - nasz parafialny chórek, Klepisko i dziewczynki że szkoły z Zawady, ktore recytowały wiersze. Był również dla wszystkich przygotowany słodki poczęstunek i napoje. Na pewno był to niezapomniany wieczór, bo Pani Lidia Stanisławska emanowała niezwykle dobrą energią i zarażała niesamowitym poczuciem humoru.
W imieniu wszystkich parafian dziękuję pani Lidii za występ, naszemu proboszczowi - ks. Szczepanowi za zorganizowanie koncertu, a także wszystkim zaangażowanym w uświetnienie tej uroczystości.
Ewa Baran

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek Fot. Serdelski Marek