KONKURS PALM WIELKANOCNYCH - V EDYCJA
25 marzec 2018

Już po raz piąty w parafii odbył się konkurs palm wielkanocnych. Po mszy świętej znanej jako Niedziela Męki Pańskiej, która otwiera w kalendarzu chrześcijańskim Wielki Tydzień koncelebrowanej przez księdza proboszcza oraz księdza profesora Jarosława Grabowskiego wierni udali się przed kościół by podziwiać kolorowe palmy. Komisja powołana przez księdza proboszcza wybrała palmę najdłuższą (22 metry) - wykonaną przez GOK w Kłomnicach oraz przez KGW "Zdrowianki", palmę najładniejszą - wykonaną przez Darię Skorupę oraz palmę najmniejszą - wykonaną przez panią Beatę Jamrozik. Dodatkowo nagrodę zdobyła między innymi palma wykonana przez grupę kolarską "Dario Team". Warto także zaznaczyć, że druga pod względem długości palma (19,5 metra) wykonana przez panie: Ewę Baran, Mariolę Rachwalik oraz Beatę Jamrozik była skonstruowana w taki sposób, że udało się ją ustawić pionowo co dodatkowo zasługuje na uznanie.

Relację z tego dnia w formie wideo można zobaczyć na stronie telewizji NTL Radomsko - (kliknij po więcej)

Dziękujemy wszystkim sponsorom za nagrody oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w tegoroczny konkurs.
Hubert Serdelski

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert