PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 11 LISTOPADA
18 listopad 2018

Od 2014 roku w okolicy 11 listopada nauczyciele wraz z uczniami naszej zawadzkiej szkoły dzięki uprzejmości księdza proboszcza przygotowywali przedstawienia z okazji Dnia Niepodległości.
W tym roku wydarzenie było wyjątkowo uroczyste. Polska właśnie w 2018 roku odchodzi równą - setną - rocznicę odzyskania niepodległości. Również i tym razem nie zabrakło przedstawienia, które przygotowały nauczycielki Szkoły Podstawowej w Zawadzie: p. Sylwia Baszyńska, p. Małgorzata Gojević, p. Mariola Stefaniak, p. Walentyna Wilk oraz p. Bogusława Woldan razem z uczniami tej szkoły.
Wierni, którzy przybyli na niedzielną mszę świętą o godzinie 11.00 mogli najpierw podziwiać piękny wystrój kościoła, a po mszy świętej prawie godzinne przedstawienie, które było (jak co roku przy tej okazji) rodzajem kazania.
Wystąpili także dla nas Laura Grabarczyk oraz Piotr Woldan.

Na zakończenie przedstawienia p. Jan Miarzyński wręczył nauczycielom szkoły medale "100-lecia Odzyskania Niepodległości" dziękując tym samym za wkład w przygotowanie tego jak i poprzednich przedstawień.
Na wydarzeniu obecna była także telewizja NTL Radomsko, której reportaż będzie można zobaczyć TUTAJ.

W imieniu wszystkich parafian oraz księdza proboszcza dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.
Hubert Serdelski

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert