PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 11 LISTOPADA
FINAŁ KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

15 listopad 2015

Dnia 15.11.2015 w naszej parafii odbyło się przedstawienie z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, przygotowane przez uczniów pod opieką pani Walentyny Wilk, Marioli Stefaniak, Sylwii Baszyńskiej oraz Małgorzaty Gojević. Podczas występu można było podziwiać chór szkolny jak i młodzież która wygłaszała piękne patriotycznie wiersze. Po występie zaprezentowali się uczniowie najbardziej wybitni-laureaci konkursów wokalnych.Jako pierwsza występowała Laura Grabarczyk, następnie Gracjan Kowalczyk oraz Piotr Woldan. Po swoich występach nasi uczniowie udzielili wywiadu dla telewizji NTL.

Po przedstawieniu nasz ksiądz proboszcz razem z panem Stanisławem Markowskim ogłosił wyniki konkursu fotograficznego.

Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert Fot. Serdelski Hubert